Vítejte v našem eshopu.

Vanilkové aroma - extra silné 3,7 ml

Kód: L0310
Novinka
Značka: Fun Cakes
42 Kč 50,82 Kč včetně DPH
Skladem

LorAnn Super Strengt Flavors jsou koncentrované příchutě, známé také jako bonbónové oleje nebo bonbónové příchutě. Tyto příchutě neobsahují žádné rostlinné oleje. Pojem cukrový olej se vztahuje na typ příchuti, která je koncentrovaná a neředěná. Tyto příchutě jsou 3 až 4krát silnější než příchutě na bázi vody a alkoholu.

Při nahrazení těchto příchutí extrakty použijte ¼ až ½ čajové lžičky na 1 čajovou lžičku extraktu. Tyto chutě nezmizí, když jsou vystaveny vysokému teplu.

Tyto příchutě jsou vhodné pro fondán a marcipán. Díky vysoké koncentraci se struktura fondánu a marcipánu po přidání těchto příchutí nezmění. Vhodné také na čokoládu, cukroví, dorty, sušenky, brownies a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: propylenglykol, karamelová barviva, umělá aromata, voda, alkohol, glycerin. Alergeny: Obsahuje ořechy. Tento produkt je košer, bez cukru, neobsahuje žádné rostlinné oleje, obsahuje přírodní a umělá aromata, většinou rozpustný ve vodě a lze jej použít s čokoládou.

1 lahvička obsahuje 3,7 ml (cca 1 čajová lžička)

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme následující pokyny pro použití:

  • Rozlité látky rychle setřete, protože dlouhodobý kontakt s plastem a pracovními deskami může způsobit poškození.
  • Nepoužívejte plastové odměrky a náčiní.
  • Zabraňte přímému kontaktu s kůží, pokud je produkt používán v plné síle. Některé příchutě, jako je skořice a mandle, jsou obzvláště silné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fun Cakes

Holandská společnost Fun Cakes je náš dodavatel modelovacích a potahovacích hmot, marcipánu a také cukrářského zdobení.