Halloween
Halloweenské pečení patří k nejoblíbenějším podzimním tradicím. V kategorii Halloween najdete vše, co potřebujete pro originální pečení na Halloween – od vykrajovátek až po cukrová očička . Upečte strašidelné muffiny, sušenky, dorty i cupcakes s jedinečnou halloweenskou atmosférou.
Mrkněte se na inspiraci – připravili jsme pro vás perfektní Halloweenské recepty .
Pečení na Halloween snadno a kreativně
Halloweenské pečení je skvělá příležitost, jak zapojit fantazii a proměnit běžné dobroty v tematické strašidelné dezerty. S použitím barev, formiček a dekorací můžete vykouzlit perníčky ve tvaru dýní, dorty s pavučinami nebo sušenky zdobené jako duchové a netopýři. Naše produkty vám usnadní přípravu a zajistí, že vaše halloweenská tabule bude chutná i vizuálně působivá.
Výpis produktů
Novinka
64,29 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Halloweenský motiv (dýně, duchové, netopýři), balení 100 g, mix barev, vhodné na dorty, cupcaky, sušenky,...
Kód: DK434018
Novinka
64,29 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Halloweenský motiv (dýně a netopýři), balení 100 g, mix barev, vhodné na dorty, cupcaky, sušenky, cakepops a...
Kód: DK434053
Novinka
64,29 Kč bez DPH
72 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Halloweenský motiv (dýně a duchové), balení 100 g, mix barev, vhodné na dorty, cupcaky, sušenky, cakepops a...
Kód: DK434052
Novinka
145,27 Kč bez DPH
162,70 Kč
Měrná cena:
232,43 Kč / 100 g
Skladem
(8 ks)
Balení 70 g, halloweenský motiv, směs 3D cukrových dekorací, perliček, konfet a drobného posypu, vhodné na dorty,...
Kód: F53920
Novinka
170,99 Kč bez DPH
206,90 Kč
Měrná cena:
34,48 Kč / 1 ks
Skladem
(38 ks)
Velikost od 6,5 × 9 × 2,2 cm do 9 × 7,5 × 2,2 cm, balení 6 ks, halloweenský motiv (dýně, lebka, netopýr,...
Kód: 0256218
Novinka
115,98 Kč bez DPH
129,90 Kč
Měrná cena:
61,27 Kč / 100 g
Skladem
(27 ks)
Oranžová barva, balení 212 g, k okamžitému použití, 4 různé zdobicí špičky součástí balení, vhodné na cupcaky,...
Kód: 04-0-0613
Novinka
116,36 Kč bez DPH
140,80 Kč
Měrná cena:
140,80 Kč / 1 ks
Skladem
(26 ks)
Halloweenský motiv (dýně), s razítkem, velikost 7,5 cm, pouze ruční mytí, vhodné na sušenky, fondán a...
Kód: 02-0-0803
Novinka
71,49 Kč bez DPH
86,50 Kč
Měrná cena:
5,77 Kč / 1 ks
Skladem
(17 ks)
Halloweenský motiv (dýně), rozměr 15 × 23 cm, balení 15 ks, pro balení karamelek, lízátek, čokoládových tyčinek,...
Kód: 129001781
Novinka
155,79 Kč bez DPH
188,50 Kč
Měrná cena:
188,50 Kč / 1 ks
Skladem
(1 ks)
Tři patra, z pevného kartonu, halloweenský motiv (dýně), pro prezentaci cupcaků, muffinů a mini dezertů.
Kód: 1512-1679
Novinka
250,08 Kč bez DPH
302,60 Kč
Měrná cena:
302,60 Kč / 1 ks
Skladem
(8 ks)
Motiv halloweenské dýně, rozměr dýně 42 × 40 × 10 mm, z potravinářského silikonu, na fondán, marcipán nebo čokoládu,...
Kód: CE0029
Novinka
115,98 Kč bez DPH
129,90 Kč
Měrná cena:
61,27 Kč / 100 g
Skladem
(29 ks)
Zelená barva, balení 212 g, k okamžitému použití, 4 různé zdobicí špičky součástí balení, vhodné na cupcaky,...
Kód: 04-0-0614
Novinka
115,98 Kč bez DPH
129,90 Kč
Měrná cena:
61,27 Kč / 100 g
Skladem
(30 ks)
Černá barva, balení 212 g, k okamžitému použití, 4 různé zdobicí špičky součástí balení, vhodné na cupcaky,...
Kód: 04-0-0607
Novinka
145,27 Kč bez DPH
162,70 Kč
Měrná cena:
232,43 Kč / 100 g
Skladem
(18 ks)
Balení 70 g, halloweenský motiv (dýně), směs 3D cukrových dekorací, perliček, konfet a drobného posypu, vhodné na...
Kód: F54965
Novinka
116,36 Kč bez DPH
140,80 Kč
Měrná cena:
140,80 Kč / 1 ks
Skladem
(28 ks)
Halloweenský motiv (duch), s razítkem, velikost 7,5 cm, pouze ruční mytí, vhodné na sušenky, fondán a...
Kód: 02-0-0804
Novinka
116,36 Kč bez DPH
140,80 Kč
Měrná cena:
140,80 Kč / 1 ks
Skladem
(30 ks)
Halloweenský motiv (klobouk), s razítkem, velikost 7,5 cm, pouze ruční mytí, vhodné na sušenky, fondán a...
Kód: 02-0-0806
Novinka
116,36 Kč bez DPH
140,80 Kč
Měrná cena:
140,80 Kč / 1 ks
Skladem
(7 ks)
Halloweenský motiv (kostlivec), s razítkem, velikost 7,5 cm, pouze ruční mytí, vhodné na sušenky, fondán a...
Kód: 02-0-0805
Tip
79,02 Kč bez DPH
88,50 Kč
Měrná cena:
155,26 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Zábavné zdobení pro každou příležitost!
Tyto roztomilé cukrové ozdoby dodají vašim cupcakes, cake pops a dalším...
Kód: 129001710
Tip
79,02 Kč bez DPH
88,50 Kč
Měrná cena:
155,26 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Zábavné zdobení pro každou příležitost!
Tyto roztomilé cukrové ozdoby dodají vašim cupcakes, cake pops a dalším...
Kód: 129001707
Tip
79,02 Kč bez DPH
88,50 Kč
Měrná cena:
155,26 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Zábavné zdobení pro každou příležitost!
Tyto roztomilé cukrové ozdoby dodají vašim cupcakes, cake pops a dalším...
Kód: 129001709
Novinka
Tip
120,80 Kč bez DPH
135,30 Kč
Měrná cena:
16,91 Kč / 1 ks
Skladem
(25 ks)
Halloweenský motiv, balení 8 ks (2 × kotlík, 2 × klobouk, 4 × dýně), rozměr cca 3,3 × 3,5 cm (kotlík a...
Kód: DK428248
Akce
Tip
120 Kč bez DPH
145,20 Kč
181,50 Kč
(–20 %)
Měrná cena:
18,15 Kč / 1 ks
Skladem
(18 ks)
Výška: cca 8 cm, motiv: Halloween, materiál: parafínový vosk, obsah balení: 8 ks, ideální pro zdobení dortů nebo...
Kód: SC5031
Novinka
Tip
120,80 Kč bez DPH
135,30 Kč
Měrná cena:
16,91 Kč / 1 ks
Skladem
(16 ks)
Halloweenský motiv (dýně), balení 8 ks, rozměr cca 4 × 3,7 cm, bez E171 a bez lepku, přírodní barviva, vhodné na...
Kód: DK428247
52,68 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
210,71 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Černá barva, vysoce koncentrovaná, hmotnost 28 g, určená pro barvení cukrářských potahovacích a modelovacích...
Kód: 04-0-0037
Výprodej
75,04 Kč bez DPH
90,80 Kč
Skladem
(10 ks)
Fialová barva, bez lesku, množství 1,5 g, Halal certifikace, ideální pro stínování i malování na dekorace z...
Kód: F45315
Výprodej
75,04 Kč bez DPH
90,80 Kč
Skladem
(19 ks)
Oranžová barva, bez lesku, množství 1,5 g, Halal certifikace, ideální pro stínování i malování na dekorace z...
Kód: F45265
58,04 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
325 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Potravinářské gelové barvivo k obarvení cukrových hmot, marcipánů, krémů.
Kód: MO23277
52,68 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
210,71 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Oranžová barva, vysoce koncentrovaná, hmotnost 28 g, určená pro barvení cukrářských potahovacích a modelovacích...
Kód: 04-0-0032
58,04 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
325 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Koncentrovaná gelová barva na obarvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst
Kód: MO23278
52,68 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
210,71 Kč / 100 g
Skladem
(>50 ks)
Fialová barva, vysoce koncentrovaná, hmotnost 28 g, určená pro barvení cukrářských potahovacích a modelovacích...
Kód: 04-0-0034
80 Kč bez DPH
89,60 Kč
Měrná cena:
35,84 Kč / 100 g
Skladem
(32 ks)
Alternativa produktu: Cukrová pasta černá 200 g
Sytě černý fondán pro mistrovské dorty
Hmota Fun Cakes je...
Kód: F20135
53,97 Kč bez DPH
65,30 Kč
Měrná cena:
4,08 Kč / 1 ks
Skladem
(>50 ks)
Zápichy do cupcakes Halloween 16 ks, snadné použití, ideální na dorty, cupcakes či sušenky.
Kód: DK354186
59,29 Kč bez DPH
66,40 Kč
Měrná cena:
265,60 Kč / 100 g
Skladem
(1 ks)
Dekorativní cukrové sypání ve tvaru barevných jedlých očí. Mix barev, hmotnost 25 g. Určeno pro zdobení dortů,...
Kód: SKB1006
60 Kč bez DPH
72,60 Kč
Měrná cena:
0,73 Kč / 1 ks
Skladem
(5 ks)
Průměr 27 mm, výška 17 mm, balení 100 ks, materiál pečicí papír, halloweenský motiv, ideální na pralinky, mini...
Kód: 0339924
75,04 Kč bez DPH
90,80 Kč
Skladem
(9 ks)
Černá barva, bez lesku, množství 1,5 g, Halal certifikace, ideální pro stínování i malování na dekorace z...
Kód: F45200
143,97 Kč bez DPH
174,20 Kč
Měrná cena:
174,20 Kč / 1 ks
Skladem
(7 ks)
Sada vykrajovátek, 3 ks; práškově lakovaný kov (potravinářský), ostré hrany pro čistý řez; na sušenková a perníková...
Kód: SCB703
39,50 Kč bez DPH
47,80 Kč
Měrná cena:
47,80 Kč / 1 ks
Skladem
(16 ks)
Vykrajovátko – netopýr; plastové ostří vhodné pro děti, komfortní protiskluzový úchop, na sušenky, perníčky i fondán,...
Kód: HW24CCC064
139,73 Kč bez DPH
156,50 Kč
Měrná cena:
156,50 Kč / 100 g
Skladem
(42 ks)
Cukrové sypání 100 g – otočný dávkovač se 4 druhy: černo-oranžové malé perličky, černé cukrové perly,...
Kód: 04-0-0553
80 Kč bez DPH
89,60 Kč
Měrná cena:
35,84 Kč / 100 g
Skladem
(8 ks)
Sytě oranžový fondán pro mistrovské dorty
Hmota Fun Cakes je ideální volbou pro všechny cukráře a pekaře, kteří...
Kód: F20250
50 Kč bez DPH
60,50 Kč
Měrná cena:
1,68 Kč / 1 ks
Skladem
(8 ks)
Průměr 50 mm, výška 32 mm, balení 36 ks, materiál pečicí papír, halloweenský motiv, na muffiny a cupcakes.
Kód: 0339861
61,98 Kč bez DPH
75 Kč
Měrná cena:
0,38 Kč / 1 ks
Skladem
(40 ks)
Průměr dna 50 mm, průměr horní částí 70 mm, výška 30 mm, balení 200 ks, materiál pečicí papír, halloweenský...
Kód: PA01841
70 Kč bez DPH
84,70 Kč
Měrná cena:
2,82 Kč / 1 ks
Skladem
(19 ks)
Průměr 50 mm, výška 28 mm, balení 30 ks, materiál pečicí papír s hliníkovou fólií, halloweenský motiv, na...
Kód: BC807
85 Kč bez DPH
95,20 Kč
Měrná cena:
146,46 Kč / 100 g
Skladem
(16 ks)
Balení 65 g, halloweenský motiv, směs barevných cukrových dekorací, perliček, konfet a drobného posypu, vhodné na...
Kód: F51965
70 Kč bez DPH
84,70 Kč
Měrná cena:
42,35 Kč / 1 ks
Skladem
(28 ks)
Připravte se na strašidelně chutný Halloween!
Sada Vykrajovátka - Halloween & Stencil 2 + 2 ks od Wilton je...
Kód: 07-0-0041
150 Kč bez DPH
181,50 Kč
Měrná cena:
25,93 Kč / 1 ks
Skladem
(5 ks)
Strašidelná zábava pro celou rodinu
Upečte s dětmi cukroví na Halloween! Tato 7dílná sada vykrajovátek od Wilton...
Kód: 02-0-0376
62,81 Kč bez DPH
76 Kč
Měrná cena:
76 Kč / 1 ks
Skladem
(3 ks)
Připravte se na netopýří lety ve vaší kuchyni!
S vykrajovátkem ve tvaru netopýra proměníte své pečení v...
Kód: VYK314
50 Kč bez DPH
60,50 Kč
Měrná cena:
4,03 Kč / 1 ks
Skladem
(>50 ks)
Ideální pro strašidelnou halloweenskou párty
Připravte si neobyčejně strašidelné dárky pro své blízké s těmito...
Kód: 05-0-0132
50 Kč bez DPH
60,50 Kč
Měrná cena:
4,03 Kč / 1 ks
Skladem
(28 ks)
Ideální pro strašidelnou halloweenskou párty
Připravte si neobyčejně strašidelné dárky pro své blízké s těmito...
Kód: 05-0-0151
115,89 Kč bez DPH
129,80 Kč
Měrná cena:
64,90 Kč / 1 ks
Skladem
(6 ks)
Sada dvou jedlých fixů v odstínech fialové a oranžové s tenkým hrotem pro přesné zdobení fondánu, marcipánu, sušené...
Kód: F45590
85,04 Kč bez DPH
102,90 Kč
Měrná cena:
102,90 Kč / 1 ks
Skladem
(5 ks)
Oranžová barva, oboustranné provedení (tenký + široký hrot), ideální pro kreslení na fondán, marcipán nebo polevu.
Kód: SGF-M204
215,04 Kč bez DPH
260,20 Kč
Měrná cena:
260,20 Kč / 1 ks
Skladem
(5 ks)
Připravte snídaňové pochoutky, cupcaky a předkrmy na sousto v této 24 místné formě na muffiny.
Kód: 03-0-0017
185,04 Kč bez DPH
223,90 Kč
Měrná cena:
223,90 Kč / 1 ks
Skladem
(8 ks)
V této formě Wilton Muffin můžete upéct ty nejchutnější cupcaky a muffiny.
S tímto pevným hliníkovým pekáčem...
Kód: 03-3118
97,52 Kč bez DPH
118 Kč
Měrná cena:
118 Kč / 1 ks
Skladem
(1 ks)
Sada 3 vykrajovátek – netopýr, dýně, duch; kov, ostrá hrana, na sušenky, perníčky i fondán; ruční mytí, balení 1 sada.
Kód: 02-0-0649
200 Kč bez DPH
242 Kč
Měrná cena:
242 Kč / 1 ks
Skladem
(13 ks)
Silikonová forma dýně Wilton: Kouzelné halloweenské pečení plné zábavy!
Wilton silikonová forma Jack-O-Lantern je...
Kód: 03-0-0122
35,04 Kč bez DPH
42,40 Kč
Měrná cena:
42,40 Kč / 1 ks
Skladem
(15 ks)
Plastové vykrajovátko s protiskluzovým úchytem, tvar netopýr, rozměr cca 8 cm, bezpečné pro děti, vhodné na těsto,...
Kód: 02-0-0410
89,01 Kč bez DPH
107,70 Kč
Měrná cena:
1 538,57 Kč / 100 ml
Skladem
(16 ks)
Fialová barva, objem 7 ml, typ prachová, vhodná pro malování a stínování dekorací z fondánu, marcipánu a modelovacích...
Kód: SGF-D129
89,02 Kč bez DPH
99,70 Kč
Měrná cena:
1 424,29 Kč / 100 ml
Skladem
(8 ks)
Černá barva, objem 7 ml, typ prachová, vhodná pro malování a stínování dekorací z fondánu, marcipánu a modelovacích...
Kód: SGF-D134
139,73 Kč bez DPH
156,50 Kč
Měrná cena:
142,27 Kč / 100 g
Skladem
(23 ks)
Cukrové sypání 110 g – otočný dávkovač se 4 druhy: bílí duchové, černo-fialové perličky, mix duchů a hvězd,...
Kód: 04-0-0554
170 Kč bez DPH
190,40 Kč
Měrná cena:
190,40 Kč / 100 g
Skladem
(15 ks)
Křupavé větší čokoládové kuličky s cereálním jádrem, balení 100 g, oranžové s černými skvrnami, příchuť...
Kód: 04-0-0597
75,04 Kč bez DPH
90,80 Kč
Měrná cena:
4,54 Kč / 1 ks
Skladem
(11 ks)
Strašidelné Halloweenské dárkové sáčky: Oslavte svátek plný hrůzy a radosti!
Decora přináší dárkové sáčky s...
Kód: 0855986
120 Kč bez DPH
134,40 Kč
Měrná cena:
134,40 Kč / 100 g
Skladem
(7 ks)
Aroma pasta s příchutí kořeněnéhých sušenkek spekulatius, balení 100 g, koncentrovaná, vhodná do krémů, těst, polev i...
Kód: F56200
250 Kč bez DPH
280 Kč
Měrná cena:
28 Kč / 100 g
Skladem
(12 ks)
Sytě černý fondán pro mistrovské dorty
Hmota Fun Cakes je ideální volbou pro všechny cukráře a pekaře, kteří...
Kód: F20530
85,04 Kč bez DPH
102,90 Kč
Měrná cena:
102,90 Kč / 1 ks
Skladem
(4 ks)
Fialová barva, oboustranné provedení (tenký + široký hrot), ideální pro kreslení na fondán, marcipán nebo polevu.
Kód: SGF-M213
607,02 Kč bez DPH
734,50 Kč
915,80 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
734,50 Kč / 1 ks
Skladem
(4 ks)
Můžete vytvořit krásné podzimní listí, větve a bobule.
Forma obsahuje dva javorové listy, bobule, holou větev a...
Kód: KD810
75,04 Kč bez DPH
90,80 Kč
Měrná cena:
3,03 Kč / 1 ks
Skladem
(>50 ks)
Průměr 50 mm, výška 28 mm, balení 30 ks, materiál pečicí papír s hliníkovou fólií, halloweenský motiv, na...
Kód: BC810
115,04 Kč bez DPH
139,20 Kč
Měrná cena:
0,70 Kč / 1 ks
Skladem
(11 ks)
Průměr 27 mm, výška 17 mm, balení 200 ks, materiál pečicí papír, halloweenský motiv, ideální na pralinky, mini...
Kód: 0339711
170,91 Kč bez DPH
206,80 Kč
Měrná cena:
206,80 Kč / 1 ks
Skladem
(10 ks)
Přidejte kreativní dotek svým halloweenským výtvorům
Dodejte svým dezertům ten pravý halloweenský šmrnc s...
Kód: SKU202
85 Kč bez DPH
95,20 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Skladem
(4 ks)
Cukrové zdobení, perličky, oranžová barva, balení 80 g, praktická dóza se sypátkem, vhodné na dorty, cupcakes i sušenky.
Kód: F51510
95,62 Kč bez DPH
115,70 Kč
157,30 Kč
(–26 %)
Měrná cena:
115,70 Kč / 1 ks
Skladem
(11 ks)
Tvořte čokoládová lízátka s kouzlem Halloweenu
S plastovou formou na čokoládu – Sova a dýně jednoduše vytvoříte...
Kód: 90-3273
95,27 Kč bez DPH
106,70 Kč
Měrná cena:
426,80 Kč / 100 g
Skladem
(1 ks)
Směs koření 25 g pro podzimní dezerty – skořice, zázvor, hřebíček, muškátový oříšek a nové koření. Dodá těstům i...
Kód: 9450107
86,03 Kč bez DPH
104,10 Kč
Měrná cena:
104,10 Kč / 1 ks
Skladem
(13 ks)
Podzimní dýňová zábava v kuchyni s kovovou sadou vykrajovátek od Wilton!
Sada vykrajovátek od Wilton pro výrobu...
Kód: 02-0-0372
143,97 Kč bez DPH
174,20 Kč
Měrná cena:
174,20 Kč / 1 ks
Skladem
(16 ks)
Sada vykrajovátek – klobouk, koště a kotlík, 3 ks. Lakovaný kov pro čistý řez, na sušenky, perníčky i fondán....
Kód: SCB704
615,04 Kč bez DPH
744,20 Kč
Měrná cena:
744,20 Kč / 1 ks
Skladem
(2 ks)
Vykouzlete děsivé halloweenské dobroty
Chcete vytvořit nezapomenutelné halloweenské ozdoby na vaše dezerty?...
Kód: SLK213
248,02 Kč bez DPH
300,10 Kč
Měrná cena:
300,10 Kč / 1 ks
Skladem
(10 ks)
Silikonová forma – motivy duch, čarodějnický klobouk, netopýr, dýně, lebka, pavučina; nepřilnavý silikon; do trouby...
Kód: 02-0-0729
210 Kč bez DPH
254,10 Kč
Měrná cena:
254,10 Kč / 1 ks
Skladem
(3 ks)
Silikonová forma lebky Wilton: Zábavné a strašidelné pečení na Halloween!
Silikonová forma lebky Wilton je perfektní...
Kód: 03-0-0100
185,04 Kč bez DPH
223,90 Kč
Měrná cena:
223,90 Kč / 1 ks
Skladem
(6 ks)
Silikonová forma na 18ks mini dýní, potravinářský nepřilnavý silikon, do trouby 190 °C a mikrovlnky, na pečení i...
Kód: 02-0-0730
220 Kč bez DPH
246,40 Kč
Měrná cena:
246,40 Kč / 100 ml
Skladem
(6 ks)
Potravinářský sprej s barevným efektem.
Funguje skvěle na marcipánu, fondánu, másle, čokoládě, gumpastě, modelovací...
Kód: LS812
85 Kč bez DPH
95,20 Kč
Měrná cena:
146,46 Kč / 100 g
Skladem
(10 ks)
Balení 65 g, mix tvarů, černá barva, vhodné na cupcakes, dorty, donuty, cake pops, sušenky či zmrzlinové poháry.
Kód: F52980
75 Kč bez DPH
84 Kč
Měrná cena:
168 Kč / 100 g
Skladem
(23 ks)
Balení 50 g, mix tvarů, halloweenský motiv, černá, fialová, oranžová barva, vhodné na cupcakes, dorty, donuty, cake...
Kód: F51460
88,04 Kč bez DPH
98,60 Kč
123,20 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
123,25 Kč / 100 g
Skladem
(12 ks)
Černá barva, hmotnost balení 80 g, v praktické dóze s dávkovačem, vhodné na dorty, cupcaky a další dezerty.
Kód: F51680
84,02 Kč bez DPH
94,10 Kč
Měrná cena:
235,25 Kč / 100 g
Skladem
(13 ks)
Černá barva, hmotnost balení 40 g, vhodné pro vegetariány a vegany, košer certifikace, jemné cukrové sypání na dorty,...
Kód: SGF-H507
206,12 Kč bez DPH
249,40 Kč
311,70 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
249,40 Kč / 1 ks
Skladem
(11 ks)
<p>Vykrajovací deska kouzelníci, ABS plast, 30 × 25 × 1,5 cm, cca 15 tvarů vykrajovátek (klobouk, lektvar,...
Kód: SC2066
105,37 Kč bez DPH
127,50 Kč
Měrná cena:
127,50 Kč / 1 ks
Skladem
(7 ks)
Vytvořte dokonalou 3D dýni a ohromte své hosty!
Vykrajovátko na 3D dýni je skvělým nástrojem pro všechny, kteří...
Kód: VYK804
Kód: OTB11
Kód: 0500219
Kód: HW25SKB004
Kód: 0500216
Kód: 0500395
Kód: 0500431
Kód: F50175
Kód: SGF-D146
Kód: F20200
Kód: SGF-M216
Kód: CA0040
Kód: BC841
Kód: 0339860
Kód: 0339863
Kód: 0339898
Kód: 0339859
Tip
Kód: F84485
Kód: BC808
Kód: HW25SKGM007
Kód: F51625
Kód: DK354138
Kód: 2105-952
Kód: SLK413
Kód: 9260401
Kód: F53300
Tip
Kód: F53280
Kód: SC7533
Kód: SC7414
Kód: F52675
Kód: F53310
Kód: F52680
Ovládací prvky výpisu
Načíst 11 dalších
131 položek celkem
Vše pro halloweenské pečení na jednom místě
V nabídce najdete jedlé ozdoby ve tvaru pavouků, netopýrů či dýní, gelové a práškové barvy pro výrazné efekty i praktické pomůcky, které usnadní zdobení. Díky nim si užijete pečení na Halloween naplno a vaše zákusky budou vypadat přesně tak strašidelně, jak chcete. Inspiraci můžete čerpat i v kategorii cukroví a sušenky, kde najdete formy ideální pro halloweenské pamlsky.
Co patří mezi základní pomůcky pro halloweenské pečení?
Určitě se hodí tematické formy na muffiny a sušenky, jedlé dekorace, barvy a zdobicí sáčky se špičkami pro detailní zdobení. A hlavně – cukrová očička .
Jaké motivy jsou pro Halloween nejčastější?
Nejvíce se používají dýně, duchové, netopýři, pavouci a pavučiny. Tyto motivy snadno vytvoříte pomocí forem a jedlých dekorací.
Jak zapojit děti do halloweenského pečení?
Děti si užijí vykrajování perníčků a zdobení sušenek barevnými polevami a posypkami. Doporučujeme jednodušší činnosti, u kterých se mohou kreativně vyřádit.