Vypichovač na pivoňku - Easiest Peony Ever

Kód: FMM-PEONYEV
249,30 Kč 206,03 Kč bez DPH
Skladem

Sada vykrajovátek FMM Easiest Peony Ever je velmi šikovná sada se dvěma vykrajovátky pro rychlou a snadnou výrobu pivoněk. Pivoňky jsou ideální na zdobení cupcaků a dortů! Tato sada obsahuje také praktický řezák na výrobu odpovídajících listů.

S těmito vykrajovátky vyrobíte šest velikostí pivoněk. Od malé 30mm pivoňky až po velký květ 70mm. Technika pro všechny formáty je naprosto stejná. Díky tomu je tato fréza vhodná nejen pro začátečníky, ale také šetří čas profesionálním dekoratérům.

Jak používat:
Odřízněte formu z kousku fondánu, uchopte rýhovací nástroj a rolujte tam a zpět kolem okrajů. Doprostřed rozetřete proužek lepidla a přilepte je k sobě. Fondán opatrně v ruce srolujte a listy vyklopte. Chcete-li udělat větší pivoňky, přidejte třetí pruh okvětních lístků.

Tato fréza vyrábí růže ve velikostech od 30 mm do 70 mm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Materiál: plast.

Obsah: 2 vykrajovátka na okvětní lístky a 1 vykrajovátka na listy (6,5 x 4 cm).

Návod v přiloženém videu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové
Hmotnost: 0.045 kg

Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FMM

Britskou společnost FMM založil manželský pár Joe a Mary Clements  a nadále je  provozován jako rodinný podnik, který spojuje více než padesát let znalostí a znalostí. Obchod nyní provozuje Grace, Joe a dcera Mary. Společnost FMM je náš dodavatel vypichovačů a otiskovačů pro cukráře.