Cukrové tvary
Řazení produktů
Výpis produktů
Výprodej
Pomozte neplýtvat
84,02 Kč bez DPH
94,10 Kč
117,60 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
188,20 Kč / 100 g
Skladem
(11 ks)
Modrá barva, tvar sněhových vloček, hmotnost 50 g, vhodné pro vegany a vegetariány, baleno v praktické dóze, určeno k...
Výprodej
Pomozte neplýtvat
100 Kč bez DPH
112 Kč
Měrná cena:
186,67 Kč / 100 g
Skladem
(8 ks)
Zboží s expirací. Prodlouženo do Červenec 2026. Balení 60 g, mix různých tvarů, červená, růžová, fialová, modrá,...
Výprodej
Pomozte neplýtvat
68,04 Kč bez DPH
76,20 Kč
95,20 Kč
(–19 %)
Měrná cena:
117,23 Kč / 100 g
Skladem
(5 ks)
Zboží s expirací. Prodlouženo do Září 2026. Balení 65 g, mix tvarů, motiv Já, padouch, žlutá, bílá, modrá, černá...
Ovládací prvky výpisu
45 položek celkem
