Elektrická točna na dort SPINNER MARTELLATO

Kód: SPINNER
9 982,50 Kč 8 250 Kč bez DPH
Na dotaz

Spinner je elektrický obraceč dortových korpusů, který je nepostradatelný v každé dílně. Náš elektrický obraceč dortů umožňuje zjednodušit mnoho každodenních úkonů jako je zdobení dortů a jednorázových dortů, vytváření čokoládových dekorací a obohacování různých výrob o detaily.

Elektrická obracečka dortů Spinner se skládá ze stabilního těla s kruhovým pohonem, na kterém se otáčí dokonale plochá plexisklová deska o průměru 24 cm potažená protiskluzovým silikonem se stupnicí v cm a palcích (60-220 mm / 2,36-8,66 palce) což umožňuje správné a konstantní umístění produktu a měření dekorace. Spinner se může otáčet ve směru i proti směru hodinových ručiček nastavitelnou rychlostí. Směrové LED diody zesilují své světlo se zvyšující se rychlostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry produktu : 27 x 26 x 12 cm

Hmotnost : 1,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Cukrářské potřeby
Hmotnost: 2.2 kg

Návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Martellato Srl

Italská společnost Martellato Srl je výrobce profesionálních pomůcek pro cukráře, pekaře a výrobce zmrzliny.

Spolupráce mezi obchodním oddělením a centrem pro výzkum a vývoj, složená z kreativních profesionálů a odborníků v oblasti designu potravin a dortů, umožňuje společnosti Martellato pravidelně uvádět na trh nové produkty navržené podle skutečných potřeb profesionálů.
Investice do výzkumu a vývoje umožňují vytvářet bezpečná, všestranná a inovativní řešení, která uspokojí neustále se měnící trh. Italská společnost Martellato je náš dlouholetý dodavatel.