Vítejte v našem eshopu.

KATY SUE - silikonová forma - Žirafa matka a mládě

Kód: CF0027
Novinka
Značka: KATY SUE
601 Kč 497 Kč bez DPH
Skladem

Vytvořte malou žirafí rodinku s touto silikonovou formou od Katy Sue. Ručně vyřezávaný design představuje matku a mládě žirafy. Ideální pro zdobení dortů, sušenek a všech druhů řemeslných projektů.

Forma se snadno používá a lze ji použít s cukrovou pastou, květinovou pastou, modelovací pastou, marcipánem, čokoládou, bonbony a vařeným cukrem. Kromě toho lze formu použít také pro řemeslné projekty. Můžete jej použít také na studený porcelán, slané těsto, na vzduchu schnoucí jíly a embosovací prášek. Katy Sue doporučuje, abyste formu používali pro potravinářské projekty nebo pro řemeslné projekty, ne pro obojí.

Jak používat: vtlačte fondán do formy bez přeplnění. Seškrábněte přebytečný fondán, abyste viděli obrys. Jemně otočte a uvolněte ozdobu. Lehce poprášíme kukuřičnou moukou, aby se uvolnilo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před použitím formu dobře omyjte a osušte. Forma je vhodná do trouby (do 200°C/392°F) a vhodná do myčky nádobí.

Formy Katy Sue jsou vyrobeny z potravinářského silikonu a jsou vyráběny ve vlastní továrně ve Velké Británii. Návrhy jsou vyřezávané v domě, získaly mnoho ocenění v USA a Velké Británii a jsou chráněny autorským právem Katy Sue Designs Ltd©.

Velikost Matka žirafy: 13 cm x 8,2 cm.

Velikost mláděte žirafy: 8,5 cm x 4 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cukrářské potřeby
Hmotnost: 0.116 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: