Vypichovač na růže - Easiest Rose Ever

Kód: CUTROSEV
193,60 Kč 160 Kč bez DPH
Skladem

FMM Cutter nejsnadnější růže všech dob je navržena tak, aby vyráběla ty nejjednodušší a nejrychlejší cukrové růže všech dob! Růže lze použít na cupcaky a (svatební) dorty, aby dodaly romantický závěr.

S tímto jediným vykrajovátkem můžete vyrobit čtyři velikosti růží, od poupata až po rozkvetlou růži 70 mm. Technika pro každou z těchto velikostí je naprosto stejná. Díky tomu je tento řezák nejen skvělý pro začátečníky, ale je také nástrojem pro profesionální dekoratéry, který šetří skutečný čas.

Jak používat:
Vystřihněte tvar fondánu a pomocí zadní strany válečku uhlaďte okraje. Polovinu tvaru zakryjte jedlým lepidlem a přilepte k sobě. Fondán opatrně v ruce srolujte a vyklopte okvětní lístky. Chcete-li vytvořit menší růže, rozřízněte tvar na menší díl a použijte stejný postup jako u velké růže.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: plast. Velikost: 5 x 15 cm.

Vykrajovačka  vyrábí růže ve velikostech 20, 25, 50 a 70 mm.

Obsah: 1 vykrajovátko

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové
Hmotnost: 0.035 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FMM

Britskou společnost FMM založil manželský pár Joe a Mary Clements  a nadále je  provozován jako rodinný podnik, který spojuje více než padesát let znalostí a znalostí. Obchod nyní provozuje Grace, Joe a dcera Mary. Společnost FMM je náš dodavatel vypichovačů a otiskovačů pro cukráře.